Powrót na górę strony

AHO

Wiedza, doświadczenie i kapitał. Tylko połączenie tych wartości w jedną całość umożliwia efektywne działalnie na arenie międzynarodowej i osiąganie najlepszych wyników w wielu branżach. To połączenie to kwintesencja AHO.

O nas

Small ideas, huge plans, global effects

AHO Sp z o.o. to wiodąca polska spółka funkcjonująca w wielu branżach na poziomie globalnym. Od momentu założenia w 2010 roku przedsiębiorstwo w krótkim czasie znacznie rozwinęło swoją działalność, nawiązując stałą współpracę z licznymi kontrahentami. Kapitał, wypracowane know - how oraz innowacyjne rozwiązania stosowane w codziennej pracy sprawiają, że AHO Sp z o.o. prężnie wchodzi na nowe rynki na całym świecie. Celem spółki jest osiągnięcie przewagi konkurencyjnej w branżach, w których dostrzeżono wysoki potencjał rynkowy.

Nature

Tworzyć nową jakość…

Usługi oferowane przez AHO i każde realizowane przedsięwzięcie, niezależnie od branży, łączy jeden wspólny mianownik – unikalna jakość wszystkich podejmowanych inicjatyw.

People

Dbać o relacje biznesowe...

Stała i harmonijna współpraca z kontrahentami z całego świata to efekt starań o utrzymanie pozytywnych relacji, lojalności i wzajemnego zaufania.

Działać globalnie…

Plany AHO obejmują nie tylko przedsięwzięcia podejmowane na terenie Polski lub Europy. Spółka prowadzi działalność o zasięgu ogólnoświatowym.

Myśleć innowacyjnie…

Utrzymanie silnej pozycji na rynku światowym wiąże się z otwartością na nowe, innowacyjne rozwiązania, nowatorskie idee i prekursorskie pomysły. AHO dąży do pełnienia roli pioniera w branżach swojej działalności na skalę światową. 

Współpracować ze specjalistami…

Doświadczeni specjaliści, którzy doskonale rozumieją specyfikę swojej branży. Dysponując takim zespołem, jesteśmy w stanie efektywnie wykorzystać kapitał i rozwiązania raz stworzyć zupełnie nową jakość w wielu branżach.

Myśleć i działać globalnie. Pod szyldem AHO wartości te wprowadzamy w życie każdego dnia.

Nasz zespół

Profesjonalizm, doświadczenie, wiedza.

Założenie AHO to prowadzenie działalności na najwyższym poziomie

Aby osiągnąć ten cel, niezbędne jest dysponowanie unikalnym zespołem pracowników. Nasi pracownicy to specjaliści w swojej branży, z wieloletnim doświadczeniem i specjalistyczną wiedzą – zarówno teoretyczną, jak i praktyczną. Ludzie, którzy doskonale znają tajniki rynku, i potrafią wybrać najlepsze rozwiązanie. To właśnie zespół umożliwia nam działanie na poziomie globalnym i osiąganie przy tym wymierne rezultatów.

 

Nasz zespół

Praca

Stwórz swoje własne wyzwania.

Z AHO rozpoczniesz najlepszą ścieżkę Twojej kariery.

Realizacja obiecujących projektów, zespół specjalistów i zupełnie nowe doświadczenia. Dołączając do zespołu AHO, masz pewność, że Twoja praca stanie się nie tylko miejscem zdobywania doświadczenia zawodowego, ale także pasją oraz drogą pełną wyzwań i obiecujących perspektyw.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Battleford